- kliknutím zvětšit

 

Adoptuj panenku!


Dovolte, abychom vám představili panenku "MAIMA", která poslouží jako charitativní dar pro UNICEF. Svými vlastními prstíky ji pro nás vyrobila naše manažerka Jana Štětinová Dytrychová. :-)

 

Cílem projektu Panenka je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň UNICEF, a to za použití symbolu, který znají všechny děti na světě - panenky. Pro cíle projektu byla zvolena forma textilní panenky. Každá panenka představuje skutečné dítě, které bude v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích proočkováno proti šesti hlavním smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

Částka, za kterou si můžete panenku „adoptovat", činí 600 Kč a je stanovena podle nákladů,potřebných na očkování jednoho dítěte v nejchudších zemích proti 6 hlavním smrtelným dětským chorobám. V sumě jsou zahrnuty očkovací látky, injekční stříkačky, jehly, chladicí boxy, zaškolení zdravotníka apod. Rodina či jednotlivec, který panenku adoptuje, obdrží spolu s panenkou blahopřání UNICEF, které zašle tvůrci panenky se zprávou, že jeho panenka našla ,,svoji rodinu".

 

© 2012 | Maima